CFS1/4CT52R4R7J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R4R7J
JLCPCB Part #
C2613286
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS