RN732BTTD2460C50
MFR.Part #
RN732BTTD2460C50
JLCPCB Part #
C6407407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 246Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS