CFS1/4CT52R224J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R224J
JLCPCB Part #
C3405257
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS