CFS1/4CT52R222J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R222J
JLCPCB Part #
C3549506
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS