CFS1/2CT52R821J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R821J
JLCPCB Part #
C2613322
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 820Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS