CFS1/2CT52R472J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R472J
JLCPCB Part #
C2613334
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS