CF1/4CT52R912J
MFR.Part #
CF1/4CT52R912J
JLCPCB Part #
C3459488
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS