SG73P1JRTTD1R1J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1R1J
JLCPCB Part #
C6482309
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS