RN73R1JTTD1113C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1113C50
JLCPCB Part #
C2519405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS