RK73H1FTTBL3003F
MFR.Part #
RK73H1FTTBL3003F
JLCPCB Part #
C520386
Package
01005
Description
-55℃~+155℃ 20V 300kΩ 30mW ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS