SG732BTTD563K
MFR.Part #
SG732BTTD563K
JLCPCB Part #
C4122054
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS