CF1/4C561J
MFR.Part #
CF1/4C561J
JLCPCB Part #
C2649224
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 560Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS