RN732ATTD1671C25
MFR.Part #
RN732ATTD1671C25
JLCPCB Part #
C4070507
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS