RN732BTTD13R5D50
MFR.Part #
RN732BTTD13R5D50
JLCPCB Part #
C3985495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS