CF1/2CT52R620J
MFR.Part #
CF1/2CT52R620J
JLCPCB Part #
C2613293
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 62Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS