CF1/2CT52R204J
MFR.Part #
CF1/2CT52R204J
JLCPCB Part #
C2613223
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 200kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS