RN732ATTD2230B25
MFR.Part #
RN732ATTD2230B25
JLCPCB Part #
C4111499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS