RN73H2ETTD1131F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1131F100
JLCPCB Part #
C3926362
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS