MPP103J2J10AJ22600
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPP103J2J10AJ22600
JLCPCB Part #
C506820
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 10nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS