MPX824K31DLKN15800
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPX824K31DLKN15800
JLCPCB Part #
C504214
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V、305V、310V 820nF CQC、UL、VDE、KC、CUL、ENEC X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS