MPE102J100V82CL0046
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE102J100V82CL0046
JLCPCB Part #
C2803186
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V 1nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS