RVT1000UF10V34RV0081
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RVT1000UF10V34RV0081
JLCPCB Part #
C2904875
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 2000hrs@105℃ 310mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS