MMK683J3AD3AJ208G0
MFR.Part #
MMK683J3AD3AJ208G0
JLCPCB Part #
C468286
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 68nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS