3A222J114CL011
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
3A222J114CL011
JLCPCB Part #
C2764155
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 1kV 2.2nF Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS