MMK273J3EE4KN208G0
MFR.Part #
MMK273J3EE4KN208G0
JLCPCB Part #
C468298
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.5kV 27nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS