MMK223J2000V82CB0207
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK223J2000V82CB0207
JLCPCB Part #
C3975304
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 2kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS