B32672Z4105J000
MFR.Part #
B32672Z4105J000
JLCPCB Part #
C3791677
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 1uF 220V、450V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS