MMK152J3AC2AJ206G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK152J3AC2AJ206G0
JLCPCB Part #
C510966
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5nF 1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS