RX220UF25V90RV0108
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RX220UF25V90RV0108
JLCPCB Part #
C3445241
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS