LNH450M227S302S1EA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
LNH450M227S302S1EA
JLCPCB Part #
C49230948
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.12A@120Hz 2000hrs@125℃ 220uF 30mm 30mm 450V ±20% Plugin,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS