192NTC0015
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
192NTC0015
JLCPCB Part #
C18236214
Package
4032
Description
-40℃~+175℃ 1.5A 10.1mm、10.7mm 13mW/℃ 3.6mm、4.5mm 3000K 30Ω 55s 7.7mm、8.3mm 4032 NTC Thermistors ROHS