KNE2100UF16V149EC0054
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
KNE2100UF16V149EC0054
JLCPCB Part #
C2981461
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2.1A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 30mΩ@100kHz 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS