DXZ400M476N222S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DXZ400M476N222S1AA
JLCPCB Part #
C50198594
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 22mm 400V 47uF 7.5mm 900mA@100kHz ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS