RVT22UF35V67RV0104
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RVT22UF35V67RV0104
JLCPCB Part #
C2887274
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 280mA@120Hz 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS