DHF450M106H204S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHF450M106H204S1AA
JLCPCB Part #
C49382954
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 135mA@100KHz 20mm 450V 500hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS