DHC400M157L454S1AA
MFR.Part #
DHC400M157L454S1AA
JLCPCB Part #
C49309216
Package
Plugin,D13xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 150uF 1A@120Hz 2000hrs@105℃ 400V 45mm 5mm ±20% Plugin,D13xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS