DHG250M107H504S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHG250M107H504S1AA
JLCPCB Part #
C49309254
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.35A@100kHz 100uF 10mm 250V 5000hrs@105℃ 50mm 580mΩ@100kHz 5mm ±20% Plugin,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS