DHC025M477G124CAAA
MFR.Part #
DHC025M477G124CAAA
JLCPCB Part #
C49309206
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 382mA@120Hz 470uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS