AJTF102M2GF0250A063E
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
AJTF102M2GF0250A063E
JLCPCB Part #
C2766212
Package
Plugin,P=10mm
Description
1nF 400V CQC、UL、VDE、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS