189RV0035
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
189RV0035
JLCPCB Part #
C7471897
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100KHz 10.5mm 10mm 35V 5000hrs@105℃ 560uF 60mΩ@100KHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS