KS471M40035*40A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KS471M40035*40A
JLCPCB Part #
C5447775
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS