T591D475M063ATE200
MFR.Part #
T591D475M063ATE200
JLCPCB Part #
C4982035
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 4.7uF 63V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS