T521D475M063ATE300
MFR.Part #
T521D475M063ATE300
JLCPCB Part #
C2159984
Description
-55℃~+125℃ 300mΩ@100kHz 4.7uF 63V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS