TBJD226K015CBSZ0800
MFR.Part #
TBJD226K015CBSZ0800
JLCPCB Part #
C6331774
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15V 22uF 3.3uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors