T591B475M035ATE2007280
MFR.Part #
T591B475M035ATE2007280
JLCPCB Part #
C2159070
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 35V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS