T491B106K016AT4860
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B106K016AT4860
JLCPCB Part #
C1955569
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS