T543B106K025AHW100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T543B106K025AHW100
JLCPCB Part #
C4984879
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 10uF 25V ±10% 1411 Tantalum Capacitors