T550B756M075TH4252
MFR.Part #
T550B756M075TH4252
JLCPCB Part #
C1577658
Description
-55℃~+105℃ 110mΩ@100kHz 75V 75uF ±20% 插件,D7.1xL16.5mm Tantalum Capacitors