ALS80H203NP200
MFR.Part #
ALS80H203NP200
JLCPCB Part #
C1497796
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+105℃ 146mm 20000uF 200V 21mΩ@100Hz 22.5A@10kHz 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS