T521D476M020ATE040
MFR.Part #
T521D476M020ATE040
JLCPCB Part #
C2158966
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 40mΩ@100kHz 47uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS